Barcelona, 200 milionë euro borxhe

11 tetor 2023 | 15:35

Barcelona raportohet se i ka borxh mbi 200 milionë euro sa u përket shumave të transfereve.

Ata i kanë borxh Leedsit, Manchester Cityt dhe Bayern Munchenit për Raphinën, Ilkay Gundoganin dhe Robert Leëandowskin.

Edhe sivjet katalunasit qëndruan keq me transferime, duke u mëshiruar me Joao Cancelon dhe Joao Felixin si transferime në formë huazime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Termocentrali i vetëm në Rripin e Gazës, që është nën…