Bastet e favorizojnë Kosovën

11 tetor 15:32

Ndeshja e Ligës së Kombeve në mes Kosovës dhe Maltës, zhvillohet sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Përfaqësuesja e Kosovës është superfavorite nga kompanitë e basteve, të cilat fitoren e “Dardaneve” e kanë vlerësuar me koeficient 1.25, kurse barazimi ka koeficientin 5.5. Ndërsa 12 është koeficienti për fitoren e Maltës.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara