Bayerni ‘blindon’ Hummelsin

23 dhjetor 2018 | 14:55

Mbrojtësi Mats Hummels nuk do të largohet nga Bayern Munchen.

Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i klubit ‘bavarez’, Hasan Salihamidziq, i cili deklaroi: “Ai do të qëndrojë, absolutisht”.

Bayerni është duke përcjell edhe mbrojtësin e Atletico Madridit, Lucas Hernandez dhe sulmuesin e Leipzigut, Timo Werner.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një burrë dhe një grua që ishin arrestuar lidhur me…