Bayerni eliminon Sevillën falë fitores në ndeshjen e parë

11 prill 2018 | 22:51

Bayern Munihu ka eliminuar Sevillën nga Liga e Kampionëve edhe pse ekipet barazuan në përballjen e dytë çerekfinale.

Fitorja 1 me 2 në Spanjë në ndeshjen e parë i mjaftoi bavarezëve për të kaluar tutje.

Në takimin e kthimit, Bayerni dhe Sevilla barazuan pa gola.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
​ Arabia Saudite ka thënë se i kanë ndaluar një…