Bayerni interesohet për yllin e Liverpoolit

11 shkurt 11:25

Kampionia aktuale e Gjermanisë, Bayern Munchen epo interesohet për sulmuesin e Liverpoolit, Roberto Firmino.

Braziliani po shënon vazhdimisht për “The Reds” dhe është njëri nga më meritorët që skuadra e Liverpoolit është në krye të Ligës Premier.

Ai mund të largohet në fund të sezonit, pasi është bërë objektivi kryesor i Bayern, skuadër e cila po synojnë afrimin e lojtarit dhe janë gati të ofrojnë 100 milionë euro për të. Firmino edhe më parë ka qenë pjesë e Bundesligës para se të kalonte te Liverpool për 41 milionë euro.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në vizitën e parë të…