Bayerni kalon në epërsi ndaj Interit (video)

01 nëntor 21:46

Bayern Munchen ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen kundër Interit në Ligën e Kampionëve.

“Bavarezët” po udhëheqin me rezultatin 1:0. Autor i golit të parët për vendasit ishte Benjamin Pavard (32’).

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i LDK-së, Anton Quni ka thënë se është gabim…