Bayerni mposht Frankfurtin

28 prill 21:54

Bayern Munich, përkundër që është shpallur kampion i Bundesligës, po vazhdon me formën e mirë në pjesën e mbetur të sezonit.

Bavarezët e mposhtën në shtëpi skuadrën e Frankfurtit me rezultat prej 4 me 1, transmeton Koha.net.

Dorsch, Wagner, Rafinha dhe Sule shënuan për vendasit, kurse për mysafirët golin e vetëm e shënoi Haller.

Bayerni në vendin e parë ka 81 pikë, kurse Frankfurti në vendin e shtatë ka 46 pikë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nëse dëshironi të jeni një lider, ose një lider më…