Bayerni në bisedime për transferimin e Theo Hernandez

28 shkurt 2024 | 11:22

Bayern Munchen ka nisur bisedimet për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë të AC Milan, Theo Hernandez.

“Bavarezët” e duan Hernandezin në vend të Alphonso Davies. Mediumi “Calciomercato.com” pretendon se Bayern ka pasur bisedime me rrethin e mbrojtësit për të zbuluar disponueshmërinë e tij.

Për momentin, nuk ka asnjë çmim të kërkuar për Theon pasi kuqezinjtë duan të mbajnë yllin e tyre në klub dhe së shpejti do të diskutojnë një zgjatje të mundshme të kontratës. Francezi ka katër gola dhe nëntë asistime në 33 paraqitje në të gjitha garat këtë sezon.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti gjatë qëndrimit në Britani të…