Bayerni planifikon të rikthehet në stërvitje

26 mars 10:37

Kampionët e Gjermanisë, ashtu si e gjithë bota e futbollit në vend, janë të frenuar deri më 30 prill.

Por Bayern Munchen nuk ka ndërmend që të qëndrojë në këtë situatë dhe dëshiron të rinisë stërvitjet që javën e ardhshme.

Sipas asaj që raporton “Kicker”, klubi bavarez do të kërkojë një leje speciale në autoritet e landit për t’u mundësuar lojtarëve të stërviten në grupe prej katër elementësh në fusha të ndryshme, siç ka bërë më herët edhe Wolfsburgu.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët e Kuvendit të Kosovës me 82 vota për votuan…