Bayerni i shtohet garës për Icardin

16 shkurt 2018 | 13:42

Pas Real Madridit dhe Paris Saint-Germain, garës për transferimin e kapitenit të Interit, Mauro Icardi i është shtuar edhe Bayern Munchen.

Lajmin e ka konfirmuar “Fcinternews”. Në skuadrën e Realit janë në kërkim të Karim Benzemas, kurse PSG-ja dhe Bayerni janë duke pritur se në rast se largohen Edison Cavani dhe Robert Lewandowski, atëherë të bëjnë ofertë zyrtare për Icardin.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas nënshkrimit të deklaratës së përbashkët në mes të presidentit…