Bayerni i shtohet garës për Malcomin

26 shkurt 10:40

Bayern Munchen  është i gatshëm të garojë me Arsenalin dhe Tottenhamin për shërbimet e talentit brazilian Malcom, raporton “The Mirror”.

Gjiganti i Gjermanisë po kërkon që një kohë zëvendësues për Arjen Robbenin dhe Franck Riberyn dhe ylli i Bordeauxit është kandidat serioz për sulmin e Bayernit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
  Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll sonte (e hënë) do…