Bebe Rexha publikon këngën e re

17 qershor 2018 | 18:54

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“I’m a mess” titullohet kënga e saj më e re të cilën ajo e ka publikuar në kanalin “YouTube” me një klip të veçantë, në versionin e animuar.

Kënga flet për një vajzë e cila është bërë lëmsh dhe të cilën e ka lënë më pas i dashuri. Kjo këngë vjen vetëm një muaj pasi Bebe, në bashkëpunim me Ritën, Charli X dhe Cardi B publikuan këngën e tyre më të fundit “Girls”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Republikës së Kosovës ka paguar 890 mijë euro…