Bebe Rexha u mëson vallen shqiptare miqve amerikanë (Foto)

30 mars 18:06

Në ditëlindjen tipike amerikane të mikeshës së saj, Bebe Rexha ka menduar ta ngrohë atmosferën dhe t’i sjellë të pranishmëve energji duke u mësuar vallen shqiptare.

Të gjithë djemtë dhe vajzat që ndodheshin në festë janë angazhuar për të mësuar vallen me dy hapa nën ritmet e këngës së famshme të Capital T, “Hatixhe”.

Këngëtarja e famshme, e cila është duke korrur sukses në tregun muzikor ndërkombëtar, ka postuar dy video në historinë e “Instagram”-it ku tregon për këtë moment kaq të bukur që na ka bërë të gjithëve krenarë për të.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rusia ka testuar të premten raketën e saj të re…