Befason Liverpooli, pëson humbje nga Swansea

22 janar 2018 | 23:02

Liverpooli një javë pasi e mposhti Manchester Cityn është dashur të pajtohet me humbje në ndeshjen ndaj skuadrës së Swansea Cityt (1-0).

Liverpooli sulmoi pareshtur në pjesën e parë, por katër minuta para fundit të kësaj pjesë shënuan vendasit nëpërmjet Alfie Mawson.

Në pjesën e dytë skuadra e Juregen Klopp e kërkoi pareshtur golin e barazimit, por një gjë të tillë nuk e arriti dhe ndeshja përfundoi me rezultat 1-0.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Që nga muaji shtator i vitit të kaluar qytetarët për…