Belgjika në epërsi ndaj Finlandës (Video)

21 qershor 22:36

Belgjika me në fund e ka gjetur golin e epërsisë në ndeshjen e Grupi B ndaj Finlandës (0-1).

Në minutën e 75-të, blegat kaluan në epërsi falë autogolit të Lukas Hradecky. Finlandezët i duhet barazimi për tu kualifikuar tutje.

Rezultati në ndeshjen mes Rusisë dhe Danimarkës është 1-2.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në ndeshjen mes Rusisë dhe Danimarkës është shënuar edhe goli…