Edhe një gol shënohet në ndeshjen Rusi – Danimarkë (Video)

21 qershor 22:30

Në ndeshjen mes Rusisë dhe Danimarkës është shënuar edhe goli i tretë. Kësaj radhe ishin rusët që shënuan për rezultatin 1-2.

Në minutën e 70-të, Artem Dzyuba shënoi nga penalltia.  Ndërsa në ndeshjen tjetër të këtij grupi mes Finlandës dhe Belgjikës rezultati është 0-0.

 

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e AAK-së, Daut…