Besa rikthehet në vend të dytë

15 maj 2019 | 19:06

Janë zhvilluar të gjitha ndeshjet e javës së parafundit në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

Skuadra e Besës ka shënuar fitore me rezultat bindës ndaj Arbërisë (7-2), dhe në ketë mënyrë është rikthyer në pozitën e dytë. Dukagjini i Klinës posi humbje nga 2 Korriku (2-1) dhe tash pozicionohet në vendin e tretë.

Humbje ka pësuar edhe Vëllaznimi i Gjakovës nga Istogu (2-1), derisa fitore të madhe në garë për mbijetesë arriti Vllaznia e Pozharanit ndaj Vitisë (0-1).

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Legjenda e sportit të golfit, Tiger Woods, tashmë 43-vjeçar, ka…