Bie nga kati i 9-të mbi makinë, ngrihet dhe pyet: Çfarë ndodhi (foto)

08 tetor 15:02

Një 31-vjeçar të mërkurën ka ra nga kati i nëntë i një pallati në Neë Jersey dhe ka përfunduar mbi një makinë “BMW”.

Mediet lokale kanë raportuar se pasi 31-vjeçari ra mbi makinë  u ngrit dhe pyeti: “Çfarë ndodhi?”.

Një dëshmitare okulare, ka deklaruar se në atë moment ajo dëgjoi një zhurmë të madhe, por nuk i kaloi në mendje së do ishte një person në fillim. “Kur e pashë thashë Oh Zot i Madh. U trondita. Ishte sikur të shihje një film”, ka deklaruar ajo.

Megjithatë nuk është ende e qartë nëse rënia nga gati i 9-të ishte incident, ose tentativë për vetëvrasje.

Shpëton për mrekulli/ Burri bie nga kati i 9-të mbi makinë,

Shpëton për mrekulli/ Burri bie nga kati i 9-të mbi makinë,

May be an image of 1 person, eyeglasses and text

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modelja e njohur, Beniada Nishani, ka zbuluar disa detaje më…