Bilbao largon trajnerin Berizzo

05 dhjetor 2018 | 13:36

Eduardo Berizzo nuk do të jetë më trajner i Athletic Bilbao, pasi skuadra spanjolle ka prishjen e kontratën me 49-vjeçarin.

Humbja e fundit nga Levante (3-0), dhe rezultatet aspak të mira në këtë kampionat kanë ndikuar që drejtuesit e Bilbaos të largojnë trajnerin Berizzo.

/Epoka e re/ 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës (MFSK), Burim Ramadani…