“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat me bikini

15 shtator 15:36

Prej kohësh Trejsi Sejdini është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe të komentuara nga publiku shqiptar. Modelja e njohur merr shpeshherë vëmendjen e të gjithë fansave përmes postimeve që bën në rrjetet sociale, apo deklaratave që bën nëpër intervista.

Por së fundmi të gjithë sytë janë kthyer nga ajo, si pasojë e disa pozave mjaft “hot” që ka publikuar në “Instagram”. Në fotot në fjalë “gangsterja e Elbasanit” shfaqet e veshur me bikini portokalli dhe shkruan krahas saj se “pse duket aq e shëndoshë”.

Si gjithnjë pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime dhe sigurisht që ndjekësit nuk i kanë kursyer komentet. “Seksi, e mrekullueshme, bisha”, janë komplimentet që fansat nuk kanë nguruar që t’i shkruajnë krahas fotove të misit.

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miralem Pjaniq është prezantuar te skuadra e Barcelonës. Zyrtarizimi i…