Boletini dhe Berisha zgjedhën sërish anëtarë të Bordit të RTK-së

07 mars 2024 | 16:36

Besnik Boletini e Arta Berisha janë zgjedhur sërish anëtarë të bordit në Radiotelevizionit të Kosovës (RTK).

Votimi është bërë sot në Kuvendin e Kosovës.

Boletini ka  marrë 54 vota, kurse Berisha 51 vota.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka takuar mësuesen e…