‘Bomba’ që adhuron Ronaldon dhe Messin

16 nëntor 00:13

Tereze Kalman nuk është vetëm një modele me forma trupore super seksi dhe që ndiqet nga rreth 200 mijë folloëers në “Instagram”, por është edhe një fanse e madhe e futbollit.

Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy persona në Kinë po trajtohen në Pekin për llojin…