Brenda ditës gjenden dy mjete shpërthyese në Podujevë

25 shkurt 2019 | 11:59

Të dielën në mesditë janë zbuluar dy mjete që dyshohet të jenë shpërthyese në Podujevë.

Njëri mjet është gjetur në afërsi të pyllit të një fshati si dhe tjetri është gjetur në fushë të hapur.

Njësitë relevante kanë dalë në vendet e ngjarjes dhe kanë arrit me sukses t’i deaktivizojnë të dy mjetet e dyshuara.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje,…