Brenda vilës luksoze të Amit dhe Ermalit

30 korrik 2018 | 22:13

Këtë fundjavë Ami dhe Ermal Mamamqi kanë preferuar të kalojnë kohën në ambientet e vilës së tyre.

Dhe në fakt duket se atje nuk mungon asnjë gjë që mund të ëndërrohet.

Ami ka ndarë disa momentet të saj me Joelin në pishinën e shtëpisë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modelja e njohur Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale…