Broja realizon për Vitessen (Video)

29 nëntor 14:48

Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Broja, ka realizuar gol në fitoren e Vitesses (2-0) ndaj Fortuna Sittardit, në xhiron e dhjetë të elitës së futbollit të Holandës.

Broja e realizoi golin e dytë në minutën e 83-të, ndërsa luajti 86 minuta. Broja i ka realizuar pesë gola në dhjetë ndeshje në Eredivisie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në komunën e Podujevës dhe Mitrovicës së Veriut, ku po…