Buci i ashpër me Santianën  “mos bo stila, kujdes pak”

08 dhjetor 2023 | 15:12

Buci ka pasur një diskutim me Santianën, ku është shprehur paksa i ashpër.

Ai i ka thënë asaj që të ketë kujdes dhe të sillet më mirë.

“Pse po bën stila, si nervoza, kujdes pak, mos bën stila, sillu më mirë”, është shprehur ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka takuar të premten në…