Buffoni ka një mesazh për Liverpoolin dhe Napolin

29 nëntor 16:31

Portieri Gianluigi Buffon e ka lavdëruar paraqitjen e PSG-së në ndeshjen ndaj Liverpoolit.

“Më pëlqeu shpirti i skuadrës. Kur unë nuk isha këtu, e ka parë që skuadra po fiton me rezultat të pastër dhe teknikisht janë të mirë”, ka thënë Buffon.

Portieri italian në lidhje me ndeshjen e radhës ndaj Crvena Zvezda dhe përballjen tjetër Liverpool – Npaoli, ka deklaruar: “Ne duhet ta marrin ndeshjen seriozisht, pasi Liverpooli humbi dhe Napoli barazoi atje, andaj ne duhet të jemi të fokusuar. Ne nuk na intereson ndeshja, Liverpool – Napoli, pasi do të jemi të fokusuar në ndeshjen tonë”.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, në funksion…