Buja takohet me aktivistë të PDK-së

18 shtator 18:50

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ramë Buja, është takuar me disa aktivistë të kësaj partie në kuadër të fushatës parazgjedhore për zgjedhjet e 6 tetorit.

“Takim me disa nga aktivistët e PDK-së nga nëndegët Bujan dhe Breg i Zi”, ka shkruar Buja në llogarinë e vet në “Facebook”.

Buja mban numrin 28 në listën e PDK-së për deputetë.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ditë më parë, ndaj kandidatit për deputet nga Vetëvendosje, Liburn…