Cardi B vjen tepër e “nxehtë” për ditëlindjen e saj, treguar gjoksin e saj gjigant

13 tetor 11:48

Cardi B ka treguar gjoksin e saj gjigant në një jelek ngjyrë ari me zinxhir derisa ajo është larguar nga ditëlindja e saj e 29-të për një party që ka organizuar vetë ajo

Cardi B ka siguruar që sytë të jenë tek ajo derisa ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të në L.A. River Studios në Los Angeles të hënën në mbrëmje.

Reperja ka treguar gjoksin e saj në një jelek të arit derisa ka pasur të veshur kilota dhe ishte mjaft provokative në paraqitjen e saj.

Ajo kohëve të fundit ka bërë një trup të mirë, duke bërë që paraqitjet e saj të jenë më seksi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Bekë Berisha ka shprehur ngushëllime…