Çfarë po ndodh midis David Beckhamit dhe Bella Hadidit?

08 mars 11:07

Ndeshja e Paris Saint Germainit dhe Real Madridit, e cila është zhvilluar të martën, ka bërë bashkë yllin e futbollit, David Beckham dhe supermodeluesen Bella Hadid.

Ata janë fotografuar së bashku në stadium dhe duket qartë se vëmendja e tyre nuk ishte aspak tek loja, por tek njëri-tjetri. Sipas medieve të huaja, Davidi e kishte të pamundur ta fshihte kënaqësinë që pranë tij ndodhej një vajzë e bukur si Bella Hadid. Por, si do të reagojë bashkëshortja e tij, Victoria, lidhur me këto fotografi të publikuara?

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka…