Challandes: Kosova po luan bukur

11 tetor 2018 | 23:46

Pas fitores ndaj Maltës (3-1), trajneri Bernard Challandes është shprehur mjaft i lumtur.  Zvicerani ka thënë se Kosova po luan lojë të bukur.

“Tani kemi krijuar një identitet dhe po luajmë futboll të bukur. Zhegrova ishte shumë i mirë në përballjen e sotme. Nuk kemi shumë mbrojtës. Po i kërkojmë dy”, ka thënë Challandes.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri Bernard Challandes po dëshmohet një lider i mirë i…