Channing Tatum ende mban unazën e martesës

06 prill 2018 | 11:34

Channing Tatum dhe Jenna Dewan Tatum kanë paralajmëruar ditën e martë se do të shkurorëzohen.

Megjithatë, duket se aktori nuk i ka dhënë ende fund martesës. Tatum është parë me vajzën Everly duke bërë blerje në California, e ajo që ka rënë në sy është unaza. Ai ende nuk e ka larguar unazën e martesës dhe po e mban të vendosur.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Channing Tatum dhe Jenna Dewan Tatum kanë paralajmëruar ditën e…