Chelsea shënon edhe dy gola ndaj Milanit (video)

05 tetor 22:30

Chelsea ka arritur të shënojë edhe dy gola të tjerë ndaj Milanit, derisa tash rezultati është 3-0.

Në minutën e 56-të, James ka dërguar një top drejt zonës dhe Aubameyang është ndodhur aty për të dërguar topin në rrjetë. Gjashtë minuta më vonë James shënoi golin e tretë.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka…