Cheryl, këngë të re për ndarjen e dhimbshme nga Liam Payne

16 korrik 2018 | 10:19

Cheryl është ndarë kohët e fundit nga bashkëshorti Liam Payne. Dhe tani është zbuluar se këngëtarja do të flasë për dhimbjen që përjetoi nga ndarja në këngën e saj të fundit që do të publikohet së shpejti. 35-vjeçarja ka shkruar një seri melodish personale.

Muzika është prodhuar nga “The Invisible Men”, me të cilin Cheryl ka punuar me albumin e saj të fundit Only Human.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
PROBLEME THEMELORE TË PUNIMEVE STUDIMORE (10) Hajdin Abazi (Autori është…