Chiellini mungon 6 muaj

04 shtator 16:08

Juventus ka konfirmuar se kapiteni Giorgio Chiellini do të jetë jashtë për rreth gjashtë muaj pas një operacioni të suksesshëm të gjurit.

Përfaqësuesi italian ka lënduar javën e kaluar gjurin e këmbës së djathtë dhe të martën ishte ndërhyrja kirurgjikale. Nëpërmjet një foto në rrjetin social “Instagram” ai shkruan se operacioni shkoi me sukses. Koha kur ai mund ti bashkohet skuadrës është në mars të vitit që vjen.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një mësuese 43-vjeçare në Britani, nënë e dy fëmijëve, është…