Çifti me 14 fëmijë, të gjithë janë djem

22 prill 12:43

Një çift nga Kent County me 13 djem ka mirëpritur në jetë një tjetër fëmijë në familje. Jay dhe Kateri Schwandt janë bërë përsëri prindër të një djali.

Çifti ende nuk i ka vendosur emrin foshnjës së tyre. Pas lindjes së 13 djemve, ardhja në jetë e vogëlushit ka vendosur familjen Schwandt në titujt ndërkombëtarë.

Djali më i madh i tyre është 25 vjeç dhe më i vogli, para të porsalindurit, është dy vjeç.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, njëherësh, ministër i Punëve të…