Çka tha Rrahman Rama pas dorëheqjes nga posti i komandantit të FSK-së? (Video)

30 nëntor 13:17

Ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, ka dhënë një prononcim të shkurtër për “Klan Kosova” pas ceremonisë së pranim-dorëzimit të këtij posti që u mbajt në Presidencë.

Rama tha është dorëhequr sepse ka qëndruar gjatë në këtë pozitë.

“Kam qëndruar mjaft”, tha shkurtimisht ai.

Ndërkaq në vend të tij sot presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, e ka caktuar Bashkim Jasharin, si komandant i Forcës së Sigurisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli dhe Haki Abazi…