Daniel Craig lëndohet gjatë xhirimeve të filmit “Bond 2”

14 maj 12:50

Xhirimet për filmin e ardhshëm të James Bond janë pezulluar pasi aktori dëmtoi kyçin e këmbës derisa ndohej në skenë për  “Bond 2” në Xhamajka.

“Ai ishte duke vrapuar gjatë xhirimeve kur rrëshqiti dhe u rrëzua,”-tha burimi. “Daniel kishte shumë dhimbje dhe po ankohej për kyçin e këmbës. Ai u zemërua për atë që ndodhi dhe hodhi xhaketën në tokë i frustruar.”

Nuk ka informacione se kur do rinisin xhirimet

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli holandez, Arjen Robben do të largohet nga Bayern Munchen…