‘Dardanët’ arrijnë në Bukuresht (video)

11 shtator 2023 | 14:51

Përfaqësuesja e Kosovës ën futboll ka arritur në Bukuresht ku nesër në mbrëmje do të përballet me Rumaninë.

Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar se në orën 19:30 sipas kohës lokale në Bukuresht, Kosova do ta mbajë stërvitjen finale para përballjes me Rumaninë, derisa paraprakisht në orën 19:00 mbahet konferenca për media.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në gjykimin ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe…