Dasma e Princ Harry dhe Meghan Markle do të zhvillohet nën masa të rrepta sigurie

28 shkurt 11:46

Një ndër ngjarjet më të rëndësishme të këtij viti është dasma mbretërore e Princ Harryt dhe Meghan Markle, e cila është caktuar më 19 maj.

Por, një çështje e rëndësishme e kësaj ngjarje mbetet siguria. Ish-roja i princeshës Diana, Ken Wharfe, në një intervistë për “Entertainment Tonight” ka shpjeguar se siguria që është planifikuar gjatë dasmës mbretërore është e lartë.

Wharfe ka pohuar se kur është fjala për sigurinë, asnjë shpenzim nuk do të kursehet.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kantautorit britanik Ed Sheeran është shpallur artisti me më shumë…