Deçan, një personi i vidhen 7 mijë e 500 euro

13 shkurt 10:50

Të hënën në fshatin Carrabreg i Epërm të Deçanit, një person ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij, me ç’rast kanë vjedhur një shumë të parave dhe një sasi ari në vlerë të përgjithshme rreth 7.500 euro.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin, njofton Policia e Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Klubi i basketbollit PRO Bet Prishtina (femrat) më 13 dhe…