Delawie publikon fotografi brenda Ambasadës së re të SHBA-së në Prishtinë

07 shkurt 19:40

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Greg Delawie, ka vizituar objektin e ri të Ambasadës së Amerikës, që po ndërtohet në Arbëri.

“Jemi të ngazëllyer t’ju tregojmë pamjen e parë brenda ndërtesës…”, ka shkruar Delawie në profilin e tij në “Facebook”.

usss

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, është mirë me shëndet dhe…