Demi Rose nga Londra “Çmend” fansat

21 nëntor 16:12

Demi Rose nuk di të ndalet. Kudo që shkon, modelja 23 vjeçare, ish-e dashura e reperit Tyga, di si të tërheqë vëmendjen.

Këtë herë, bukuroshja britanike ka “çmendur” Londrën.

E veshur me një bluze dhe një fund të ngushtë me lidhëse, Demi është shfaqur tepër shpërthyese e seksi në një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kapiteni i ekipit kombëtar të Shqipërisë, Lorik Cana, e ka…