Demi Rose nuk i zhgënjen fansat asnjëherë! Ekspozon format bombastike nga dhoma e hotelit

08 nëntor 16:40

Demi Rose numëron 19.8 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, të cilët nuk i zhgënjen në asnjë moment me postimet që bën.

Së fundmi, modelja e kolme ka rritur temperaturat teksa ka ndarë një sërë fotografish të hënën në “Instagram”. Teksa ndodhet me pushime në Kosta Rika, 27-vjeçarja ka realizuar edhe disa poza shumë seksi ashtu siç vetëm ajo di.

Modelja e faqes për të rritur ekspozoi format e saj të bollshme ndërsa qëndronte ulur mbi shtratin e dhomës të hotelit.

Ajo mbante në dorë një aparat fotografik të cilësisë së mirë ndërsa kishte veshur një këmishë nate që i nxirrte në pah gjoksin e bëshëm.

Por jo vetëm kaq, pasi Rose ka postuar gjithashtu edhe disa imazhe ku shfaqet e ulur në një gur në mes të detit.

Demi ka treguar të pasmet bombastike teksa mbante veshur një palë të brendshme të zeza.

E siç ndodh zakonisht, fotografitë e saj kanë marrë menjëherë miliona klikime dhe komente nga më të ndryshmet.

Ndërkohë nëse shkoni në profilin e saj në rrjetet sociale, do të shikoni se modelja 27-vjeçare nuk e ka aspak problem që me miliona fansat të postojë foto apo video ku shfaqet shumë seksi dhe provokuese.

Nuk i zhgënjen fansat asnjëherë! Modelja e famshme ekspozonNuk i zhgënjen fansat asnjëherë! Modelja e famshme ekspozonNuk i zhgënjen fansat asnjëherë! Modelja e famshme ekspozonNuk i zhgënjen fansat asnjëherë! Modelja e famshme ekspozonNuk i zhgënjen fansat asnjëherë! Modelja e famshme ekspozon

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modelja e njohur franceze, Marine El Himer, ka zbuluar përmes…