Demi zbardh Ibizën (Foto)

27 qershor 2018 | 11:07

Demi Rose ka realizuar një tjetër set fotografik në Ibiza, duke treguar pse është një nga modelet më të kërkuara të momentit.

Me një kostum të bardhë, që kishte një pjesë rrjetë në gjoks, 23-vjeçarja dukej perfekte përballë aparatit fotografik.

Demi ka thënë për “DailyMail” se për të pasur këtë trup ajo ndjek një dietë të rreptë. “Ata që më njohin thonë se jam njeriu që ha më shëndetshëm. Gjëja më me yndyrë që konsumoj janë arrat”, ka thënë Demi.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vendet e Ballkanit Perëndimor, Shqipëria, Bosnja dhe Hercegovina, Kosova, Maqedonia,…