Deputeti Reçica pret në selinë e PDK-së kontribuesin e lirisë me familje

04 gusht 23:04

Kryetari i Komisionit për organizimin e Partisë Demokratike të Kosovës në Mërgatë, njëherësh deputet i kësaj partie, Elmi Reçica, pret qytetarët nga mërgata në selinë e PDK-së.

“Besimi jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe në situata specifike dhe të veçanta i ka ndihmuar shumë Kosovës”, ka shkruar z. Reçica.

Postimi i plotë:

Në këto ditë të ardhjes së mërgimtarëve tanë, pata rastin dhe kënaqësinë që në selinë e Partisë Demokratike të Kosovës të pres mikun tim të veçantë, Besimin së bashku me bashkëshorten Rrezartën dhe fëmijët e tyre.

Besimi jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe në situata specifike dhe të veçanta i ka ndihmuar shumë Kosovës.

Kontributi i tij është i theksuar dhe unë jam falenderues për punën dhe angazhimin në shërbim të atdheut.

https://www.facebook.com/100044230999664/posts/639021487582212/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjashtë ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin…