Deputeti Tahiri i lumtur për ministrin e ri nga Ferizaj

15 tetor 2018 | 17:46

Deputeti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Labinot Tahiri, ka uruar qytetarët e Ferizajt për ministrin e ri të Punëve të Brendshme (MPB), Ekrem Mustafa, i cili vjen nga kjo komunë.

Deputeti Tahiri në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se ajo që nuk është realizuar për 19 vjet, është bërë realitet për më pak se 11 muaj.

“Ferizaj, ti vlen shumë, më shumë se partitë politike dhe ne politikanët”, ka shkruar Tahiri.

/Epoka e re/

Gepostet von Labinot Tahiri am Montag, 15. Oktober 2018

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rita Ora nuk di të ndalet. Këngëtarja shqiptare me famë…