Dhurata Dora merr gjithë vëmendjen pa pik makijazhi

05 mars 11:00

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka disa ditë që ndodhet me pushime në Maldive. Në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka ndarë me ndjekësit shumë poza nga pushimet, ku menjëherë ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Edhe pse në Maldive ndodhet se bashku me mikun e saj, grimierin e njohur Arbër Bytyqi, Dhurata ka vendosur që në “Instastory” të postojë disa video ku shfaqet pa pikë makijazhi në fytyrë.

Edhe pa make-up, Dhurata është po aq e ëmbël dhe fansat e kanë vlerësuar faktin se është shfaqur “ujë e sapun”. Por sigurisht që nuk kanë munguar edhe pozat ku ajo shfaqet e kuruar në çdo detaj.

Nga ana tjetër kujtojmë se kënga e saj “Harrom” ishte padyshim hiti i këtij dimri, pasi u prit shumë mirë nga fansat e shumtë. Deri më tani kënga numëron 17 milionë klikime në “Youtube”.

Nuk e ka aspak problem të shfaqet pa pikë grimi, Dhurata Dora merr

Nuk e ka aspak problem të shfaqet pa pikë grimi, Dhurata Dora merr

Nuk e ka aspak problem të shfaqet pa pikë grimi, Dhurata Dora merr

Nuk e ka aspak problem të shfaqet pa pikë grimi, Dhurata Dora merr

Nuk e ka aspak problem të shfaqet pa pikë grimi, Dhurata Dora merr

Nuk e ka aspak problem të shfaqet pa pikë grimi, Dhurata Dora merr

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e “Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, Daut…