Diskutohet për marrëveshjen Kosovë-Zvicër në fushën e sigurimeve

10 shtator 2019 | 17:46

Drejtori i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës, Sami Mazreku sot në Gjenevë është takuar me përfaqësues të Shoqatës së Sigurimeve të Zvicrës.

“Mes përfaqësuesve të Shoqatës së Sigurimeve të Zvicrës dhe të Odës Ekonomike Zicerano-Kosovare, në përpjekje të gjetjes s) një marrëveshje mirëkuptimi në mes të dy vendeve në fushën e sigurimeve”, ka shkruar Mazreku në profilin e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Argjentina ishte kombëtarja e cila ia shkaktoi humbjen e dytë…