Djali i Fadil Vokrrit: Ky popull e ka ëndërruar këtë moment si babai i im

20 nëntor 23:58

Djali i legjendës së futbollit të Kosovës dhe ish-kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, Gramoz Vokrri

“Sigurisht, e shikova me emocion dhe me ka ndodhur edhe në Maltë ku kishim një përkrahje të jashtëzakonshme nga këta tifozë. Ky popull e ka ëndërruar këtë moment si babai i im. Është një dhuratë për dashamirët e futbollit dhe është një arritje për futbollin tonë”, ka thënë Gramoz Vokrri.

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas fitores historike të Përfaqësues së Kosovës ndaj Azerbajxhanit (4-0)…